14 Mayıs 2013 #1795883

Vodafone Bankalara SMS Gönderemiyormuşum!

Bankaların kampanyasına katılmak için 3340 gibi numaralara SMS atıyorum.Kampanyalara katıldığımı sanarak buna göre de alışverişlerimi yapıyorum.Kampanya sonunda kredi kartıma bonus yüklenmediğini fark edip bankayı arıyorum ve kendilerine SMS ulaşmadığını söylüyorlar.


Daha sonra Vodafone u arıyorum ve bana "Hesabını bilen kampanyada olduğunuz için bankalara gönderemezsiniz" diye bir cevap alıyorum. Bankanın web sayfasında SMSin ücretlendirildiği yazıyor fakat Vodafone bunu yapmıyor. Halbuki ayrı olarak faturada ücretlendirilse yada benim attığım mesaja karşılık geri bildirim gönderilse de boşuna uğraşmasak. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Rıza 48 Okunma

Cevaplar

 • Rıza10 Haziran 2013

  5 lira ödemem birdaha Vodafon da kullanmam.

 • Rıza17 Mayıs 2013

  "Ek paket ile parasını öderseniz bu hizmetide alırsınız" gibi ifadeleri kabul etmiyorum. Elimde telefon varsa her hizmeti kullanmalıyım. Eğer tarifem dışında kullanım yapıyorsam bunuda ayrıyetten faturalandırmanız gerekir. Her ay ek ücret ödeyerek kullanmadığım servisinde parasını ödemek mantıksız bir yaklaşım. 2 SMS için aylık 5 TL ödenir mi sizce? Bu kadar basit bir sorunun çözümlemek yerine ticari zorlama yapmanızıda bundan sonraki GSM şebekesi seçimimde de bana yön vermiştir. Reklamlarınızdaki "çözüm" sloganınıza uymayan bir davranış oldu. Bir dahaki dönemde kullandığımız tüm Vofafon hatları ile bağımı keseceğim.

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,505689****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde kullandığınız Hesabını Bilen Mini tarifesinde,Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet paketleri yurtiçi veya yurtdışı özel servis numaralarını arama, rehberlik servislerini arama,uydu ve gemi numaralarını arama, Türkiye’den yurtdışını arama, yurtdışına SMS atma, Kıbrıs’ı arama, Kıbrıs’a SMS atma, yurtdışındayken arama, Kıbrıs’tayken arama, yurtdışındayken aranma, Kıbrıs’tayken aranma, yurtdışındayken SMS atma, Kıbrıs’tayken SMS atma, yurtdışındayken internet kullanma, Kıbrıs’tayken internet kullanma, Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma değerli servis kullanımları için geçerli değildir.Sadece tarifeden kaynaklanan paketlere sahip iseniz bu paketlerin geçerli olmadığı kullanımları yapılamaz veya servisler kullanamaz•Eğer talep edilirse daha fazla kullanım yapabilmek için veya tarife dahilinde verilen paketlerin geçerli olmadığı yönleri aramak veya servisleri kullanmak için Hesabını Bilen Hatlar için geçerli olan 5 TL'lik Ek Paket satın alınabilir veya faturasız abonelerimiz gibi Cep Lira yüklenebilir.Faturalı tarifede o halde faturalarınıza yansımayacak şekilde hattınıza Cep Lira yükleyebilirsiniz.Tarife esasları gereğince tarafımızdan sağlanılabilecek bir işlem olmadığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön