06 Eylül 2013 #1997650

Vodafone Bana Mesaj Göndermediğini İddia Ediyor!

Kontörlü hat kullanırken Vodafone'dan size özel diye bir mesaj geldi. Mesajda ' aylık 1gb internet, her yöne 500 dakika ve 500 sms kampanyasına geçmek için şubemize gidiniz ' şeklindeydi.


Abone merkezine mesajı göstererek bu kampanyaya katılmak istediğimi belirttim. Bir gün sonra gelen mesajda 500 dakika 50 mb internet ve 50 sms hattıma yüklendiği belirtiliyordu.


Abone merkezine dönerek bir yanlışlık olduğunu belirttim. Yanlışlık yaptıklarını ve düzeltemeyeceklerini söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım ve sorunu belirttim. Birkaç gün süren incelemeden sonra bana size özel diye bir mesaj göndermediklerini belirttiler.

Sezgin 49 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin16 Eylül 2013

    yine çözüm yok.

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın kampanya kapsamında yer almaması sebebiyle promosyonun eklenmediğinin tespit edildiğini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön