11 Eylül 2013 #2006771

Vodafone Bana Bilgi Vermeden Başka Tarifeye Aktarmış!

Şubat 2013 tarihinde bittiğini öğrendiğim tarifemin bana bilgi verilmeden başka bir tarifeye aktarılmak suretiyle nisan, mayıs faturalarımın normalden fazla gelmiştir. Nisan 53,00 TL, mayıs 48,00 TL artı 3,50 TL açma-kapama bedeli.


Vodafone Net'e sorduğumda tarifemin değiştiğini bundan dolayı faturalarım yüksek geldiğinin bilgisi verildi. Bende bunun haksızlık olduğunu tarifemin bittiğinin mesaj, arama yöntemlerinden biriyle bana bildirilmesi gerektiğini 12/06/2013 tarihinde müracaat etmeme rağmen şu gün oldu Vodafone tarafında olumlu yada olumsuz bir cevap verilmediğinden size müracaat etmek zorunda kaldım. Lütfen mağduriyet yaşadığım bu konu hakkında yasal faizleriyle birlikte Vodafone'dan istiyorum.

Bekir 180 Okunma

Cevaplar

  • Bekir17 Eylül 2013

    Madem faturalarımı incelemek bu kadar kısa zamanda oluyorduda neden şikayetim var 'a bildirmeden cevap vermediniz . 3 ay sonra cevap verdiniz.Siz müşterilerinizin memnuniyetini önemsemeyen bir firma olduğunuzu kendi kendinize tescil etmiş bulunuyorsunuz.Haksızlıklarınız karşısında Susmayacağı bilmenizi isterim Hakem heyetine müracat ettim ,yakında vodafonla mahkemede görüşeceğim.

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön