22 Mayıs 2014

Vodafone Bakiye İadesini Eksik Yaptı

Kendi adıma ait Vodafone hattımı başka bir operatöre taşıdığım için Vodafone 'dan hattımda kalan paranın iadesini istedim. Vodafone tarafından bana iade yapılması gereken tutar 817 TL olması gerekirken 733.54 TL iade yaptılar. Arada 85 TL gibi bir kesilen bir tutar oldu. Müşteri temsilcisine sordum neden kesildi diye Vodafone kendine masraf parası olarak kesiyormuş. Bu kadar kesinti mi olur? Benim paramı bana iade ederlerken bile haksızlık peşindeler. Bu 85 TL bana iade edilmez ise hukuksal yollara başvurup bütün haklarımı arayacağım.

Mehmet 358 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime yönelik inceleme sonuçlanmış olup, aynı konulu talebinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 06/05/2014 itibari ile de çözüme ulaştırıldığı görüntülenmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön