11 Nisan 2014

Vodafone Ayrıntılı Fatura Dökümünü Hala Göndermedi!

03 Nisan 2014 günü Vodafone operatörünün ücrete tabi 542 numarasından arayıp 505 346 **** numaralı hattımın 6 aylık ayrıntılı fatura görüşme dökümünün mail adresime elektronik ortamda gönderilmesini istedim Görüştüğüm görevli sistemlerinde problem olduğunu daha sonra tekrar aramam gerektiğini söyleyince talebimin açık ve belli olduğunu belirttim.

Bunun üzerine yetkili iletişim numaramı alıp sistemler düzeldiğinde kendilerinin arayacaklarını söyledi. Ancak aradan 2 gün geçtiği halde arayan olmayınca 5 Nisan 2014 günü tekrar aynı 542'yi arayıp durumu anlattım Bu kez çıkan yetkili tamam size ayrıntılı görüşme faturanızı göndeririz demesine karşı neden bugüne kadar hiçbir işlem yapılmamıştır?

Orhan 251 Okunma

Cevaplar

 • Orhan17 Nisan 2014

  sayın VODAFONE yetkilisi: SİZ YAPTIĞINIZ İŞİN VEYA İŞGAL ETTİĞİNİZ KURUMU LEKELEMEYE ŞAİBE ALTINDA BIRAKMAYA HAKKINIZ VAR MI? NEDEN, HEM BENİM ZAMANIMI VE HEM DE KURUMUZUN ZAMANINI BOŞA HARCIYORSUNUZ? TEKRAR TEKRAR YAZMAKTAN BIKTIRMAK NİYETİNDEYSENİZ VEYA 6 AYLIK GÖRÜŞMELERİME AİT FATURA DETAYINI MAİL ADRESİME GÖNDEREBİLECEK KAPASİTE VE YETENEKTE DEĞİLSENİZ BIRAKIN BU İŞİN EHLİ OLAN YAPSIN. NE SİZ ÜZÜLÜN NE DE BİZLER. NE DİYE YAPILAN GÖRÜŞMELERİ KAYIT ALTINA ALDIĞINIZI SÖYLEYİP BİZLERİN VODAFONE FİRMASINA OLAN İNANCINI YIKIYORSUNUZ. (1. 524 ile 03.04.2014 / 542 ile 05.04.2014 iki kez görütükten sonra 3."şikayetvar" sitesine yaptığım başvuru üzerine 14.04.2014 saat:13.04 günü aradığınız ve 13 dakika görüştüğümüz halde görüşmelerinizi mailinize gönderiyoruz demenize ve aradan 3 gün geçmesine rağmen hala hiçbir işlem yapılmamış olmasını nasıl izah edeceksiniz. Bu kadar emeğimi zamanımı nasıl telafi etmeyi, kalite anlayışınızı müşterilerinize nasıl anlatmayı düşünüyorsunuz.

 • Orhan17 Nisan 2014

  VODAFONE'nun komik ötesi uygulamaları... Filmlere konu olacak uygulamalarını yazıyorum ve yorumunu size bırakıyorummm.Daha önce VODAFONE'nin ücrete tabi 542 numarasından iki kez arayıp geçmiş altı aylık görüşmelerime ait fatura detayının mail adresime gönderilmesini istedim. Ancak her aramadan sonra en az iki gün süre geçmesine rağmen tarafıma hiçbir şey gönderilmedi. Bunun üzerine "Şikayet Var" sitesine durumu yazdıktan iki gün sonra 14.04.2014 günü saat:13.04'de VODAFONE 0.542.542 00 00 numarasıdan arayan yetkili ŞİKAYETVAR'a yaptığım başvuru üzerine aradığını belirtince durumu özetleyip kendisine 0.505.346 xx xx numaramın altı aylık görüşmelerime ait fatura detayını mail adresime gönderilmesini 13 dakikalık görüşme sonrasında üçüncü defa olarak ilettim ve yetkilinin hemen gönderiyorum demesine karşın, aradan geçen üç güne rağmen malesef hala gönderilmemesini üzüntü ile sizlerle paylaşmak istiyorum...

 • Vodafone Temsilcisi14 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

 • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2014

  “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön