23 Mart 2013 #1701553

Vodafone Ayrılamıyorum!

Bir yıldır Vodafone müşterisiyim. Sanırım hayatımda almış olduğum en kötü kararım olduğunu düşünmekteyim. Atalarımızın dediğini yapıp "hatanın neresinden dönsen kardır" diyerek ayrılmak istiyorum. Ancak Sevgili Vodafone her zamanki gibi bize ulaşın adını verdikleri ancak ya ulaşılamayan ya da ulaşılsa bile yanıt alınamayan sistemlerine yanıt vermiyorlar.


Diyorum ki fatura kesim tarihim olan 15 nisandan önce veya 15 Nisan tarihinde sözleşmemden vazgeçtiğimi bildirmem durumunda ödemem gereken tutar ve ödeme şekli nedir?


Bundan sonra Vodafone müşterisi olarak kalmak istemiyorum. Hatta Vodafone sahibi arkadaşlarımı bile aramayı düşünmüyorum.

İlhan 33 Okunma

Cevaplar

  • İlhan26 Mart 2013

    Bu şekilde matbu cevaplar yazarak sistem üzerinde sorun çözümlemiş gibi görünmekten öteye gidilmediğinin farkında değilsiniz sanırım. vermiş olduğunuz yanıtların hiçbiri benim sorularım ile alakalı değildir.

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 25.03.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön