18 Ocak 2014 #2242003

Vodafone Aynı Tarifeye Yeni Abonelerden Yüksek Ücret Ödüyorum

Televizyonda Vodafone reklamında gördüğüm Vodafone Red Classic tarifesinin 49 tl olduğunu belirten kampanyayı gördükten sonra Vodafone'u aradım, benimde aynı tarifeyi kullandığımı fakat ben 70.45 tl ödediğimi, bende aynı Red Classic tarifesini kullanıyorken reklamdaki fiyatı ödemek istiyorum. Şimdi sorarım size ben Red Classic üyesi iken şimdiki abone olan insanlar benden nasıl 20 tl daha az ödeyebilirler. Bu adalet değil bizi saf yerine koymaktır. Rekabet için eski müşterilerini hiçe sayan bir operatörü kullanmak istemiyorum.

Ebru 88 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,aynı konulu şikayetinize yönelik Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön