30 Ocak 2014

Vodafone Aynı SMS'i Defalarca Atıyor

Bir faturasız hat kulanıcısı olarak Cep Aran Kampanyasına dahil oldum. Bu kampanya ile diğer GSM operatörlerinden her 10 dakikalık aranmaya karşılık 50 kr veriliyor ve bu şekilde 1 ay içerisinde maksimum 6 TL elde edebiliyoruz. Bense kısa bir sürede 120 dk aranarak bu limite ulaştım. Ve ulaştığıma dair bilgi SMS'le bana bildirildi.


Ancak şimdi her farklı operatörden aranmamın akabinde Vodafone bu mesajı yineliyor ve hem SMS gelen kutumu hem telefonumu gereksiz yere meşgul ediyor. Bu yeni dönem olan 21 Şubat'a kadar böyle devam edecekse yandık. Bu mesajların tarafıma iletilmesinin durdurulmasını istiyorum. 1 kere 6 TL'ye ulaştığım bilgisi gelmesi yeter 40 kere değil. Lütfen buna bir çözüm bulun.

Muhammed 260 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön