15 Ocak 2015

Vodafone Aynı SMS Tekrar Geliyor!

Vodafone kullanıcısıyım fakat bana bir defa gönderilen SMS tekrar tekrar geliyor, örneğin bir ''Günaydın'' metni defalarca geliyor. Bunun için daha önce defalarca Vodafone shop mağazalarına gittim ve müşteri hizmetlerini aramam söylenildi. 4 kez müşteri hizmetlerini aradım ve bir güncelleme yaptıklarını ve bu güncelleme sonucunda düzelmesi gerektiğini söylediler fakat düzelmedi.

Tekrar bir Vodafone shop mağazasına gittim sorunun telefonumda olabileceğini söylediler ve telefonculara telefonumu gösterdim bir sorun olmadığını söylediler bu durum çok sinir bozucu olmaya başladı artık düzeltilmesini istiyorum aksi halde başka bir operatöre geçiş yapacağım ilgilenilirse sevinirim.

Gamze 447 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2015

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön