03 Şubat 2014

Vodafone Aynı Faturayı 2 Kez Tahsil Etti!

Faturam eşimin hesabında otomatik ödemededir. Geçen ay 30 ocak son ödeme tarihli 85,90 tl olan faturamı gününde ödeyemedim. 17 ocakta Vodafone iletişim merkezinden kendim ödeme yaptım. 17 ocakta otomatik ödeme talimatı olan hesabımdan aynı faturanın tekrar tahsil edildiğini gördüm.


Müşteri hizmetlerinden aldığım faks numarasına paranın eşimin hesabına iadesi için dilekçemi faksladım. 3 kere bana giriş tarihi verip 4 iş günü beklememi söylediler. Bugün görüştüğümde ise 27 ocakta paranın hesabıma gönderildiğini hesabıma geçmiş olması gerektiğini söylediler. Buna rağmen hala hesapta para yok. Tekrar aradığımda 15 iş günü daha beklemem gerektiğini belirttiler. Lütfen artık bir çözüm istiyorum.

Turan 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Turan04 Şubat 2014

    Hala tarafıma ulaşılmadığını belirtir. Bu ilgisiz tutumunuzdan dolayı en kısa zamanda vodafone kullanmayı bırakacağımı bilmenizi isterim.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön