19 Nisan 2013 #1753171

Vodafone Aynı Faturaya 2 Farklı Paket Ücreti Yansıması!

Faturam her ayın 15i itibariyle kesilmektedir. Geçen ayın 17 sinde self servis üzerinden paket değişikliği yaptım. Bu ay ki faturama hem eski paketimin ücreti 19 lira yansımış, hem de yeni geçiş yaptığım paketin ücreti 35 lira aynı anda yansımış.


Müşteri hizmetlerinin savunması; ileri tarihli işlem yapmış olsaydınız yansımazdı. Fakat self servis te böyle bir seçenek bulunmamaktadır. İtirazım da kabul edilmemiştir. 2 gün kullandığım paketi ve 28 gün kullandığım diğer paketi 1 er ay kullanmış gibi, üstelik aynı anda kullanmış gibi ödüyorum.

Talat 72 Okunma

Cevaplar

  • Talat19 Nisan 2013

    Ben işlemlerimi web siteniz, my vodafone üzerinden yapmadım. ios uygulamanız üzerinden yaptım. bahsettiğiniz uyarıyla karşılaşmadım. Velevki şu an varsa bile, faturaya yansıması ile ilgili bir uyarı gözükmemektedir.

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Web sitemiz / My Vodafone üzerinden yapılan tarife değişikliği ekranının altında "uyarı" başlığı altında "Anlık yapılan paket değişikliklerinde eski ve yeni paketinizin toplu süre ücreti veya Aylık Sabit ücreti her iki paket içinde çıkacaktır." ibaresi yazılı olarak yer almaktadır. Bu anlamda hizmet şifresi ile girilerek yapılan tarife değişikliği işlemlerinde çıkan ilk faturaya herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. Kullanmakta olduğunuz tarifenizde aylık sabit ücret uygulaması bulunması sebebi ile tarife değişikliklerinde (geçiş yaptığınız tarifenin anlık başlaması durumunda) ilk aya mahsus hem yeni tarifenizin (kullanılan gün kadar yansıyacak) hem de eski tarifenizin (tamamı yansıyacak) sabit ücreti olmak üzere faturanıza iki adet sabit ücret yansıdığı bilgisini paylaşmak isteriz. Tarifelere yönelik bilgi için; http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.faturali.php Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön