25 Nisan 2014

Vodafone Aynı Faturada İki Paket Ücretini Birden Almış!

Vodafone Red paketi kullanıcısıyım. Şubat ayında, yeni fatura döneminde, tarifemi bir üst pakete taşımak istedim. Mart ayı faturamda hem önceki tarifenin ücretini , hem de yeni tarifenin ücretini faturama yansıtmışlar. Bana iki ücretin yansıtılacağı bilgisi verilmedi. Şikayet formu oluşturdum. görüşme kaydımın dinlenip bilginin verildiği söyleniyor. Böyle bir uygulama akla, nizama , kanuna aykırı ve böyle bir şeyi benim kabul etmem mümkün değil.Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. giderilmediği taktirde mahkemeye gideceğim ve belgesini de ibreti alem için burada yayınlayacağım..

Abdul 216 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön