30 Ağustos 2013 #1985668

Vodafone Aylık Cepnet Acayip Yavaşladı!

Yaklaşık 2 , 3 yıldır Vodafone aylık cepnet kullanıcısıyım.Fakat 2 aydır bu sorunu yaşıyorum.Normalde oyunlarda pingim 100 olurken ve arka planda Skype açık olurdu.Şimdi Skype'yi bile kapatıp oyunda girsem en az 250 oluyor pingim.


Adil kullanım hakkı dolduktan sonra bu dediğim geçerli oluyor.Kaç kez müşteri hizmetleriyle görüştüm kesin yanıt alamadım.Üstelik arada bağlantı kesiliyor , mavi olan ışığı yeşil oluyor bir süre bekliyorum.


Buna bir çözüm bulunmasını istiyorum. En yakın zamanda yoksa böyle internet çekilmez.Facebook'a bile 10 dakikaya yakın sürede giren bir internet çekilmiyor çünkü.

Ercan 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,kullandığınız Aylıkcepnet paketinde 100 mb 'den sonra bağlantı hızının düşmesi ve buna bağlı olarak ping değerinin artması normal olduğu görülmüştür.Ek paket alarak bağlantı hızınızı arttırabilir ve hızlı internet kullanabilirsiniz. Vodem üzerinde mavi-yeşil geçişi aldığınız sinyale göre belirlenir mavi 3Gyeşil 2G anlamına gelmektedir. Vodem programı üzerinde sadece 3g şebeke seçimi yaparak 3G'den sinyal almayı sabitleyebilirsiniz ancak,[BAĞLANTI HIZI DÜŞÜK OLDUĞUNDA BU BİR ETKİ SAĞLAMAMAKTADIR]. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön