18 Eylül 2013 #2018919

Vodafone Aylarca Kullanmadığım Netin Ücretini Ödetti!

Şikayet edeceğim hattı taahhüt bitince kapattım. Sabit telefonum olmadığı için direk internet hizmeti olarak evdeki pc de kullanacağım tavsiye edeceğiniz var mıdır dediğimde bana 8 GB Vodafone vodem taahhütlü olarak alın dediler bende taahhütlü olarak alırım ama peki bu çekiyor mu yani interneti hızı vs hepsi iyi dediler.


Aldığım 1 ay sonra Edge hızından yukarı çıkamıyoruz 3G falan asla olmuyor 3-4 kez durumu bildirdim bölgede mahallenizde çalışma var dediler bölge çalışması ne zaman biter belli değilmiş ve o hattı alıp cep telefonunda kullanın dediler kim 8gb net alıp cep telefonu için ki sonuç olarak aylarca kullanmayıp kenara attığım netin ücretini ödedim çünkü edge.

Murat 54 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Eylül 2013

    almş olduğum internet aylarca çekmiyor teşekkürler gerekli şekilde ödeme yapıp taahhütten kurtuldum zaten en kısa sürede 2 hattım daha var onlarında taahhütü bittikten sonra kurtuluyorum bölgede çalışma olur 1-2 veya 3 ay 12 ay boyunca çekmeyn edge hızına aylık 59 TL ödeme inanılmaz

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,kampanya koşulları gereğince tarafımızca sağlanılabilecek farklı bir işlem olmadığı bilgisini iletmek isteriz.3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda süper hızlı mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön