10 Nisan 2013 #1734634

Vodafone Aylarca Bekletilen İade!

Vodafone 2012 ekim-kasım aylarında tarifemin üzerinde tutarlarda faturalar gönderdi. Defalarca müşteri temsilcisi ile görüştüm. Her müşteri temsilcisi fazla tutarda fatura geldiğini ve iade yapılacağını ve tarafıma dönüş yapacaklarını bildirdiler, bu nedenle ödeme yapmadım. akabinde güvensizlik hissiyatı nedeni ile Avea ya geçtim. Son ödedim ve Vodafone u kullanmaktan ayrıldım. Aylarca oyalandım kimse dönüş yapmadı!kayıtlarınız da var dediğinize göre! dinleyip haklılığımı görebilirsiniz. Konu ile ilgili aylarca teknik birim çözecek geri döneceğiz diye cevap aldım. Şuan ise ne iadem yapılmadığı gibi avukata verilmişim. Böyle sistemsiz kötü bir firma görmedim. Hem stres yaşattınız hem parama kıydınız.

Hatice 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 538729****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde iade işlemlerinizin başlatıldığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hatice19 Nisan 2013

    Sizden en kısa zamanda dönüş bekliyorum.Umarım aylar süren müşteri hizmetleri hattınız gibi yakışıksız bir sekılde sonuçlanmaz.

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön