05 Kasım 2013

Vodafone Aylar Sonra Ödenmemiş Fatura Çıkardı!

Mart 2013 döneminde adıma kayıtlı olan 4 numarayı Vodafone'dan başka operatöre taşıdım. Kardeşimin kullandığı hatta ait 2 adet ödenmemiş fatura olduğu bilgisi sadece sms yoluyla aylar sonra geldi. Oysa ki Vodafone'dan daha önce de başımız ağrıdığı için taşımadan sonra herhangi bir borcumuz olup olmadığı abone merkezinden sorgulanmış herhangi bir borç olmadığı söylenmişti.


Müşteri hizmetlerini aradığımızda işlemin avukatlık bürosunda olduğunu söylediler. Büroyu aradık işlemin kendilerinden alındığını ve başka bir avukata verildiğini söylediler. Tekrar müşteri hizmetlerini aradık kayıt oluşturdu ve en geç 24 saat içinde dönüş yapılacak dendi, 72 saat geçti arayan soran yok. Suçumuz operatör değişikliği mi?

Can 194 Okunma

Cevaplar

  • Can08 Kasım 2013

    Firmalar artık ülkemizde bilinçli ve eğitimli bir topluluğun olduğunu unutmamalı ve karşısındakinin sağımlık inek değil, bedelini ödemek kaydıyla mal veya hizmet alan insanlar topluluğu olduğu gerçeğini içlerine sindirmelidir.

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Yasal Takip sistemine aktarılan hattınızın ödemesi ile ilgili olarak Avukat Senih Özay ile irtibata geçmeniz gerektiğini iletmek isteriz.Avukat Senih Özay'a 0-232-4210095 irtibat numarasından ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön