31 Ağustos 2013 #1985743

Vodafone Avukat Masrafı Ödetiyor!

Vodafone müşteri hizmetlerine 7000'i aradım. Bir türlü ulaşamadım. En son ücretli olanı ara dediler. Aradım o da puk servisinden ulaştım. Neyse borcumu ödemek istedim bana borcunuzu ödeyemezsiniz size avukat tayin edilecek onunla konuşulacak denildi. Avukat kim dedim gidip konuşalım. Avukat yok, yasal işlem daha başlamamış ve borcumu ödemek istediğim halde avukata daha verilmedim


Borcumu kapatmak istiyorum avukat masrafı ödememek için bekletiliyorum ama ödeyemiyorum. Tabi avukat da para kazanacak. Vodafone'da buna açıklama istiyorum. Neden borcumu ödeyemiyorum da avukata ödüyorum? Daha ortada avukat bile yokken bu avukatlarla anlaşmamı var? Avukat tayini ne demek? Ben neden borcumu ödeyemiyorum?

Ahmet 1.635 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın A***** Y**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili 2122173166 nolu numara üzerinden irtibat kurularak 92,56 TL ödeme sağlandığında dosyanızın kapatılacağı,masraf ve avukatlık ücreti ödemeyeceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön