06 Eylül 2013 #1996117

Vodafone Avantaj Cepte Uygulamasını Firmalara Yeterince Tanıtamamış!

Sbarro Cevahir şubesine gidip,Vodafone avantaj cepte uygulamasının verdiği dev pizza menüden faydalanmak istedim ancak kendilerinin bu kampanyaya dahil olmadıkları bilgisini aldım. Bunun üstüne Sbarro müşteri hizmetlerini arayıp sorduktan sonra , müşteri yetkilisinin de haberi olmaması gerçekten ilgisizliğin son noktası artık. Lütfen kampanya yaparken önce firmaları haberdar edin, müşterileri mağdur etmeyin.

Muhammed 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Avantaj cepte uygulamasından yararlaabilmeniz için Uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. AVANTAJ yazıp 6666’ya mesaj gönderimi sağlayarak indirim sağlanabileyeceğinizi iletmek isteriz. Kullanmak istediğiniz markanın mağazasına gidip, uygulamada çıkacak olan barkodu satış görevlisine göstermeniz yeterli olacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön