02 Eylül 2013
Yorum Yap
#1989915

Vodafone Avantaj Cepte Bilet Uygulaması Belirtilenden Önce Bitirildi!

Vodafone Avantaj Cepte uygulamasında Avşar sinemaları bilet uygulamasında 1 Ekim 2013 kadar devam edeceği yazmaktadır.1 Eylül 2013 tarihinde Adana Avşar sinemasına gittiğimde 31.08.2013 tarihinde bittiği söylendi.Lütfen gerekli bilgilendirmeyi tarafıma yapınız.

Burak 107 Okunma

Cevaplar

  • Burak04 Eylül 2013

    Telefon Uygulamanızda 1 ekim 2013 sonlanmaktadır yazıyor sorunum çozülmedi.Tesekkürler

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Avantaj Cepte kampanyasına ait tüm detaylar http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Avantaj-Cepte.php#avsar linkinde mevcut olup uygulamada sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler