30 Ocak 2015

Vodafone Aşırı Fazla Fatura!

Benim faturalı hat kullanıyorum. Paketimde internet yok. Öğretmenim; Evdeki ve okuldaki internetten yararlanıyorum. Son ay bana 7 TL üzeri data kullanımı yaptınız gerisi de bizden hediye gibi mesajlar geldi. Ancak benim paketimde internet olmadığı için önemsemedim. Sormak için aradım Vodafone'un birkaç numarasını ama bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamadım.

Ay sonu geldiğinde de bana 142.80 TL fatura geldi. Ben kamu 25 250 dk+sms paketini kullanıyorum. Bu fatura bana çok fazla ben faturayı ödemem ödersem de anında numaramı başka operatöre taşırım. Bu çok büyük bir yanlış ben onlardan internet talep etmedim ki. Şikayetimi de firmaya bildireceğim de ah bir ulaşabilsem bu yüzdende buraya.

Fatma 1.168 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön