07 Mayıs 2013 #1783096

Vodafone Aşırı Faturalandırma!

Vodafone mobil modem aldım ve alırken aylık 34lira olarak sözleşme imzaladık.Bu modeme ait 3G hattının fatura stop özelliği bulunmaktadır.Ancak iki ay sadece 34lira ödedim daha sonra 58tl olarak gelmeye başladı.Bunun üzerine sözleşmede belirtilen cayma bedeline razı olarak kapattırmak istedi.


Müşteri hizmetlerini arayıp kapattırmak istediğimi söylediğimde hattı kapatmak yerine beni tarifeden çıkartmışlar.Oysaki telefondaki kişi bana hattı kapatmak yerine tarifeden çıkartmış olduğunu söylemedi.Bunun üzerine 300TL fatura gönderildi.Müşteri temsilcisinin yapmış olduğu hatadan dolayı 300tl ödemek zorunda kaldım.Yapılan hatanın düzeltilerek ödediğim ücretin iadesini talep ediyorum.

Güneş 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili belirtilen tutarda fatura bulunmadığını belirtmek ister,detaylı bilgi aktarmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön