09 Eylül 2013 #2000109

Vodafone Aşımsız Pakete Ek Ücret Alıyor!

Son üç gündür Vodafone'un internet paketi yüzünden sıkıntı yaşıyorum. Şuan aylık 25 lira karşılığında 500 dk, 5000 sms ve Facebook-Twitter tarifesindeyim. Bu tarifeye ek olarak aylık 1 GB internet paketi aldım ve 1 GB kotayı doldurduğumda hızı düşerek bağlantım engellendi.


Daha sonra günlük ek paket aldım ve bu paketin süresi ve kullanım hakkı doldu. Paketlerin açıklamasına göre şu aşamadan sonra, daha önce kesildiği gibi, benim hattımın hızının 1 kbps'ye düşerek bağlantımın kesilmesi gerekirken bağlantım kesilmedi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda aldığım cevap çok ilginç geldi. "Paketiniz aşımsız fakat bağlanabiliyorsanız ücretlendirilirsiniz, kullanmamanızı rica edeceğim. " Kullanılıyoruz apaçık.

Ömer 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda internet opsiyonunu kullanmakta olduğunuz görüntülenmiş olup, hız düşümü tespit edilmemiştir.Detaylı bilgi ve kullanım için Vodafone müşteri hizmetlermizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön