02 Nisan 2013 #1718878

Vodafone Arızalı Kampanya Telefonu!

Bundan birkaç ay önce tarifeme ek ücretle Blackberry telefon aldım fakat daha ay dolmadan telefonumda bazı sorunlar oluşmaya başladı. Garantiye gönderdim ve gelen cevapta kullanıcı hatası olduğu ve ürünün başka bir yere tamir ettirildiğine dair ibare bulunuyordu.


İlk olarak kılıfında ve çantada duran, sadece arada mesaj atılan ve görüşme yapılan telefonda nasıl bir kullanıcı hatası olabilir? Direk garantisine gönderdiğim ürün nasıl oluyor da daha önceden tamir ettirilmiş oluyor?

Faturalarımın gününü bile geciktirmez iken böyle bir durumda benden değişim ücreti adı altında 775 lira istenmesi çok zoruma gitti. Telefonun taksitlerinin toplamı o kadar yapmıyor iken hemde.

Kerim 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, "Satışı yapılan cihazlar ile ilgili olarak, (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) Vodafone tarafından herhangi bir işlem yapılamamakta olup, satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda Teleservice ile görüşmeniz gerekmektedir. Servise yönelik iletişim ve adres bilgilerine ekteki link üzerinden ulaşabilirsiniz, Yetkili Teknik Servis: Teleservice International Telefon Onarım ve Ticaret Limited Sirketi Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Çağla Sok. No:9 Maltepe 34848 İstanbul Tel: 0 216 458 97 97 - Fax: 0 216 442 65 55 numaralarından ulaşabilmektesiniz. Aynı zamanda ekte belirtilen linkten cihaz takibini sağlayabilmektesiniz. Web’den cihaz takip: www.teleservice.com.tr (http://www.teleservice.com.tr) Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön