29 Ağustos 2013 #1982812

Vodafone Arızalı Cihazlarla İlgilenmiyor!

Vodafone'dan faturalı hattım vasıtası ile cep telefonu aldım. Henüz iki ay bile dolmadan telefon arızalandı. Yaklaşık 15 gün önce telefonu aldığım Vodafone bayiisine götürdüm onlarda Samsung servisi Başarı Elektronik'e gönderdiklerini söylüyorlar fakat araştırdığımızda telefonun orada olmadığı görünüyor.


Bugün bayiiye gittiğimde kendilerinde muhatap olacak kimse bulamadığını Vodafone'dan alınan telefonların hepsinde aynı sorun olduğunu arızalı cihazlarla ilgilenilmediğini söylediler. Konu ile ilgili kiminle muhatap olacağımı bilmiyorum.

Timuçin 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde cihazınız ile ilgili bayi sorgulandığında teknik serviste yaşanan genel bir sorun nedeniyle İmeı no dan sorgulama yapıldığında cihaz kaydına ulaşılamadığı tespit edilmiş ancak sorunun giderildiği tarafımıza iletilmiştir.Cihazınız ile ilgili Başarı teknik servisten bilgi alınabileceği yada İmeı no ile sorgulama yaparak cihazınızın durumunu takip edebileceğinizi paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön