26 Nisan 2013 #1764281

Vodafone Araç Takip Hizmeti Mağduriyeti!

2012 Ağustos Ayında Vodafone 'dan Araç Takip sistemi satın aldık Aracı taşeron Firma Fora Araç Takip sistemlerine bizi yönlendirdi . 13 cihaz başvurusu yaptık 7 tanesi geldi, gelenler çalışmadı hata verdi, 1 ay süre istendi güncellemeler yapılacak diye ama sonuçta çalışmadılar, Fora Araç Takiplerinin tüm telefonları kapalı mail adresleri yok ulaşamıyoruz ve biz 2012 eylülde vodafone dan iptal istedik gelen ürünler ve aboneliğimizi iptalini. aylar geçti ses yok cihazlar çalışmıyor , 2 ay önce 4000 tl fatura geldi Fora dan , itiraz ettik ve hala ediyoruz. Vodafone gibi firmanın markanın bizi kurumsal abonesi olduğumuz firmamızı mağdur etmesine anlam veremiyoruz.

Bulent 133 Okunma

Cevaplar

 • Bulent26 Temmuz 2013

  sayın yetkili titizlik dediğiniz 12 aylık bir surecmi oluyor ?? hüloğğğğ

 • Bulent02 Temmuz 2013

  Evet hala cewap yok ?

 • Bulent07 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili 1 sene oldu bu lafları duyalı 1 sene...

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 03.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön