29 Ağustos 2013 #1982461

Vodafone Antalya Merkez'de Bile Çekmiyor!

Antalya ili Muratpaşa ilçesi Bayındır Mahallesi 324 Sokak'ta çalışanım ikamet ediyor. Çalışanıma bir türlü ulaşamıyorum. Başka telefonlarda çekmiyor.3G hiç yok. Antalya'nın merkezinde Vodafone çekmiyorsa nerede çekecek bu hat? Reklam yapmaya benzemez. %99 kapsama oranı diye bir de hava atıyorsunuz. Biz hep o %1'lik kısımı buluyoruz galiba. Bu sorunun aciliyetle çözülmesini istiyorum.

Hakan 94 Okunma

Cevaplar

 • Hakan23 Aralık 2013

  Ve sonunda VODAFONE dan ayrıldım ! Şükür 3G varmış .....!

 • Hakan17 Ekim 2013

  İlgi diye bir şey yok !

 • Hakan17 Ekim 2013

  Sayın yetkililer, daha kaç ay geçecek? Daha halen 3 G çekmiyor ? beni ne arı yan var ne de soran ?

 • Hakan13 Eylül 2013

  Sayın yetkililer, kaç gün geçti ama maalesef ne arı yan var ne de soran ! Daha halen Antalya -Bayındır da Vodafone bırak 3 G yi normal bile çalışmıyor ! Bu mu Liderlik

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön