13 Ocak 2014

Vodafone Anlık Geçiş Ücreti Yansıttı!

30.11.2013 tarihinde kullanmış olduğum tarifenin taahhüdü doluyormuş. Ancak Vodafone'un müşteri hizmetleri 30.11.2013 'ten önce arayıp bilgilendirme yapması gerekirken Aralık ayı içerisinde bilgilendirme yaparak "anlık geçiş" adını verdikleri dümen ile tarife değişikliğimi gerçekleştirdiler. Ve bu konuşmada faturaya ekstra olarak ücret yansıyacağını bildirmediler. Ancak "anlık geçiş" nedeni ile 25 lira gelmesi gereken Aralık ayı faturası 49 lira geldi.


"Anlık geçiş" adı altında insanlar kandırılıyor.


Böyle bir şey olmaz. Hiçbir kurumsal firmada böyle hesaplar yapılmamalı. 49 liralık faturamda gerekli düzenlemenin yapılmasını istiyorum.

Engin 85 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.02.2014 ve 10.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Engin29 Ocak 2014

    Ne oldu ya Vodafone denen reklam kokan şirket. Otomatik ödemeden parayı aldın hiç geri dönüp sormuyorsun bile sorun nedir ne oldu neden şikayet ediyorsun diye? Siz zaten böyle sahte dolandırıcı bi' kurumsunuz ve kendinizi ispat ettik. Ama bu dolandırıcılık işleriniz yanına kalmayacak haberiniz olsun.

  • Vodafone Temsilcisi13 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön