30 Ağustos 2013

Vodafone Anlaşma Olmasına Rağmen Fazla Fatura Gönderdi!

60 TL civarı gelen faturam vardı. Yaklaşık 1 ay önce 70+1 TL telefon cihaz kampanyası ile anlaşma yaptım ve ilk faturam 93. 60. -TL geldi? Faturada ödeyeceğim 22. 60 TL'nin bir sonraki faturama yansıtılmasını istiyorum. Ayrıca verdikleri telefon daha 1 ay geçmeden kendi kendine rehberimdeki kişileri arıyor.


Telefonu götürdüğümde tamirhaneye götürmemi söylediler. Yani +1 TL'ye sattıkları telefonda tam bir fiyasko. Pazarlarken güler yüz, sorun oldu mu sırtını dönen ilgisiz personel. Ben telefonu aldığım yere götürdüm. Onlar işe beni tamirhaneye gitmemi yardımcı olamayacaklarını söylediler.


24 ay cihaz kampanyası kontratımın iptal edilmesini cihazın iade alınmasını rica ederim.

Mert 79 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,541335****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön