25 Ekim 2013

Vodafone Anlaşılmaz Ücretler Alıyor!

Vodafone'un çözümsüzlük merkezinin sıkıntıları kendilerine yazmaktan bıktım. Onlar bundan memnun olsalar gerek ki beni uğraştırmaktan vazgeçmedi. Son olarak 541 253 **** (37. 1 TL) ve 3637 (27. 7 TL) numaralı hatlarımın iptalini talep ettim ve tarafıma yansımaması gereken vergileri her ay şikayet ile iptal ettirmeme rağmen yine yansıttılar.


O kadar amatörce iş yapılıyor ki hediye ettikleri hatlardan (ki hediyelerine el sürmedim) kurtulmak için sarf ettiğim çabayı başka bir işe ayırsam ileri seviyede başarılı olurdum. Aynı zamanda bana hiçbir taahhüt olmadığı ifade edilerek söylenen hattın 530 275 **** (Çiftçi) iptali içinde 99. 30 TL gibi beş aylık kullanım sonucu indirim borcu yansıtıldı.

Taner 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz 06.11.2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve tarifenize uygun ücretlendiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön