20 Nisan 2013 #1754756

Vodafone Anlamsız Uygulama!

Vodafone satış noktasıyım numara taşıma yapmak için dükkanıma giren bir bayan vdm tarafından aranılmış fakat müşteri bunu yanlış anlamış ve eşine anlatmış eşi de doğal olarak eşinin bizim tarafımızdan rahatsız edildiği kanaatine varmış.


Bunu vodafone satış yöneticisi ile görüştüğümde bunun BTK kararı olduğunu her abonenin aranılacağını cevap vermeyen ve ulaşılamayan abonelerin numara taşıma yapamayacağını hatta abone bölge yöneticisini arayıp numaramı taşımak istiyorum diyeceğini belirtmek zorundaymış yoksa abone Vodafone a geçiş yapamayacakmış abonenin şarjı bitemeyecek uyuyamayacak çalışamayacakmış.

Bülent 62 Okunma

Cevaplar

 • Bülent17 Mayıs 2013

  müşteri 444 0542 yanımda aradı ama şikayetini bile almadılar form oluşturamayacağınız söylediler vodafone hiç bir şekilde mantıklı bir açıklama yapmamaktadır.

 • Bülent07 Mayıs 2013

  açıklama tatmin edici değildir madem cep merkezinin hat açma yetkisi iptal edildi neden müşteri aranılmaktadır ayrıca cep merkezinin yetkisi Merkez için şirket iç prosedürelerine uygun işleyiş yönetimine uygun olmadıgı için değil tarafına verilen bilgi btk kuralları gereğinde vodafone nin diğer operatör yetkili satış noktaları ile çalışmasının yasak oldugu için iptal edilmiştir tarafımıza soylenen ile yazılanlar aynı değildir..

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Vodafone Cep Merkezi için şirket iç prosedürelerine uygun işleyiş gerçekleştirilerek hat açma yetkisi iptal edilmiştir. "İşlem yaptırmak isteyen abonenin satış yöneticisini araması gerekiyormuş " beyanının farklılaştırılılarak yansıtıldığı anlaşılmıştır. Vodafone Dağıtım Merkezi tarafından arama yapılmasının sebebi, abonenin bilgi ve isteği dışında işlem yapılması olasılığı için evrak kontrolü sağlandıktan sonra “Vodafone'a Hoşgeldiniz“ araması gerçekleştirilerek başvurunun doğruluğunu teyid etmektir. Zaman ayırıp ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi20 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön