19 Eylül 2013 #2020023

Vodafone Anlamsız Kesintiler Yapıyor!

2 hat sahibiyim. Bunlardan biri Vodafone. Vakti zamanında daha çok faydasını göreceğim operatöre yükleme yapmak adına 2 tane edinmiştim. Ve bu şekilde de devam ediyorum.


Ara ara yükleme yaptığım vodafone hattımdan sürekli 6 ila 10 TL'yi bulabilen kesintiler yapılıyor. Vakit ayırıp inceleme fırsatım olmadı. Son yüklemde mesela 20 TL yükledim, 12 TL olarak kalan bakiye bilgi mesajım geldi.


Yükler yüklemez neyin kesintisi bu? (aylık telsiz kullanım bedeli kestiğinizi biliyorum ama, kullanmadığım telsiz kullanım bedellerini bir kaç kat olacak şekilde mi geri alıyorsunuz?) Ne kesintileri olduğunu öğrenip yoluma tek hatla devam etmek istiyorum.

Halise 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde kullanım vergisi tahsilatı yapıldığı ve cep avans kullanımlarınızın mevcut olduğu tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön