07 Mayıs 2013 #1784138

Vodafone Anlamsız Fatura!

Hattımı Vodafone'da yeni bir abonelik paketine taşıdım ve 2 gün o abonelikte kaldıktan sonra memnun kalmadığım için hattımı bir başka telekom servisine taşıdım. Hattım taşındıktan sonra ki ay kullandığım 2 günün bedeli olduğunu düşündüğüm düşük bir fatura ücreti geldi ve onu ödedikten sonra başka bir fatura borcumun olmadığını öğrendim.


Şimdi aradan 2 ay geçti ve tarafıma haberleşme ücreti adı altında yeni bir fatura daha çıkartıldığını öğrendim. Benim önceki ödediğim fatura neydi bu neyin nesi anlayamıyorum. İndirimlerin iptali denilmiş, ben kullanmadığım hattın indirim iptalini neden ödeyeyim? Bu faturanın acilen iptal edilmesini talep ediyorum.

Seha 24 Okunma

Cevaplar

  • Seha08 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkürler, cayma bedeli neye göre ayarlanır? Neden bu kadar yüksek cayma bedeli ödüyorum?

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543904****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın son günü olduğu 07.04.2013 tarihinde hattınızı farklı operatore taşımış olduğunuz görülmüştür.30.04.2013 dönemine ait faturanıza yansıyan ücret paket ücretiniz ve hattınızı kullanıma açtığınızda kampanya ya dahil olduğunuz tespit edilmiştir.Bu nedenle hattınızın farklı operatore taşınmış olmasından kaynaklı hattınızda tanımlı olan kampanyanın iptal olduğu ve tarafınıza cayma bedeli yansıtıldığı bilgisini iletmek isteriz.Faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön