02 Mayıs 2013 #1775499

Vodafone Anlamsız Bildiri Mesajı!

Operatör değişikliği için Vodafona başvurdum fakat bana biraz önce gelen mesaja göre reddedilmiştir diyor. Fakat mesaj içeriği çok ilginç ". . . numara taşıma talebi (sebep yazılmamış) sebebiyle reddedilmiştir" Dalgamı geçiyorsunuz benimle ben kaç kişiyi geçirdim bu operatöre diğer operatörümden çok şikayetçi olduğum için, şimdi dakika 1 gol 1. Ben ne yapayım şimdi ? Operatörünüze tavsiyemle geçen kişiler ne olacak ?

Anıl 194 Okunma

Cevaplar

  • Anıl03 Mayıs 2013

    Geri dönüş şekli olarak telefonu seçmiştim çok mu zor geldi ? Zorla operatörünüze geçmiş gibi hissettiriyorsunuz insanı. Bana eksik mesaj geldiğinden de bahsettim. Sadece işinize geldiği gibi konuyu cevaplamışınız.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,535022****numaralı hat üzerinde yapılan incelemede Mobil Numara Taşınabilirliği talebinizi alındıktan sonra, MRVT [Merkezi Referans Veritabanı] tarafından talep verici operatöre iletilmekte, onay veya red cevabı ve gerekçesi yine verici operatör tarafından MRVT[ Merkezi Referans Veritabanı] ye iletilmektedir.Mevcut operatorünüzde Devir talebi, İptal talebi varsa ve hattınızı ilk aldığınız operatörde sözleşmesini imzaladığınız tarihten itibaren 3 ay geçmemiş ise talep red edilmektedir.Red gerekçesinin ilk operatör tarafından belirtildiğini hatırlatmak isteriz.Bu bağlamda tarafımızdan kaynaklı bir sorun olmadığını mevcut operatörünüzden onay verilmediğinin bilgisini iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön