10 Eylül 2013

Vodafone Anlam Veremediğim Virman Adı Altında Kesinti Yapmış!

Telefonumdan 31 Ağustos günü saat:12:45:38 itibariyle "VİRMAN" açıklamasıyla 93 TL alınmak istemiştir. Fakat hattımda 93 TL olmaması sebebiyle hattımda var olan 6 TL kesilmiş veya alınmış. Sonuç olarak bara benden çıkmış. İnternette araştırıyorum virman ne hiç ilgili olmadığım konular geliyor. Vodafone'u aradım.

İnternet kullanmışsınız gibi şeyler söyledi ki O tarihte hattımı interneti kullanamayacağım bir telefona takmıştım. Harcama yapmışsınız diyor ama göremiyorum diyor. (Az önce aradığımda). En nihayetinde detaylı arama başlattı. Bu sitede bu konu ile ilgili bir yazı daha okudum (aynı VİRMAN şikayeti)sms opsiyon ücreti olarak alındı diye cevaplamışlar. Sms opsiyon ücreti ne oluyor?

Uğur 3.459 Okunma

Cevaplar

  • Uğur21 Eylül 2013

    4-5 defa vodafone müşteri hizmetlerini aramama rağmen hiçbir şekilde çözüm odaklı yanıt alamadım.aradığımda herkez ilk etapta böyle bir harcama olmamış dedi.benim 6 liraya ne oldu dediğimde de internet kullanmışsınızdiyorlar. hadi internet kullandım 6 lira kullandığımda kessersin bu interneti 93 lira ne yahu !!! en sonunda müşteri hizmetlerinin dediğini aynen aktarıyorum böyle 6 liralık bir harcama görünmediği için işlem yapamıyorum diyor.buradan çıkan sonuç müşteri hizmetlerinin göremediği her harcamanın üstüne soğuk bir su için... Not 10 defa tamam göremiyorsunuz ben bu yoldan başka ne yapabilirim diyorum siz yapacağını yaptınız diyor.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Kullanmış olduğunuz mevcut tarife üzerinden ucretlendirilmiş olup lira düsümünüzde sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön