26 Temmuz 2013

Vodafone Ankara'nın Merkezi'nde Sürekli Servis Yok Diyor!

Ankara Yenimahalle Celal Bayar Bulvarı'nda oturuyorum. Evimde telefon bir türlü çekmiyor. En merkezi yerdeyim telefon görüşmesi için Konya yoluna çıkıyorum. Aradım sorun yok dediler. Sorun yoksa servis neden yok? Evin içinde dışında bahçede de Konya yoluna çıkınca var. Sürekli Konya yoluna mı çıkmalıyım? Bir de reklam yapıyor her yerde çekiyor diye. Ankara'nın merkezinde çekmiyor Vodafone.

Bahadır 111 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır30 Temmuz 2013

    Sadece bir sms geldi.Bildirdiğiniz bölgeye yeni istasyon planlandı diye.Ne zaman yapılacak.1 yıl 2 yıl 3 yıl.Süre verim sayın yetkili.İnternet hizmeti için aldığım hatta da aynı şeyi dediniz.2 yıl sonra istasyon yapılacak dediniz.Hattımı faturasıza çevirip 3 aylık internet kullanım hakkımı iptal ettiniz ama faturasını fazlası ile ödettiniz.adalet ve ticaret ahlakınız bu kadar mı? VODAFONE firmasına güvenmiyorum.Tüm çevremdekileri vazgeçmeleri için ikna ediyorum.Son 4 günde 2 müşterinizi kaybettiniz devamı da gelecek.Haksız para kazanmak yok size.

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön