18 Haziran 2014 #2511941

Vodafone Ankara'nın Göbeğinde Çekmiyor!

Yaklaşık 3 aydır Vodafone kullanıyorum. Diğer operatörden Vodafone geçtim ama bin pişman oldum. Telefonda konuşmak tam bir eziyet haline dönüştü. Karşı taraf benim sesi alamaz, ya da ses bana gelmez. 10 kere arar oldum karşı tarafı. Ankara'da Ege Mah Natoyolu Caddesinde ikamet ediyorum, Söğütözü'nde iş yerim var. Günümün tamamı bu iki bölgede geçiyor ve telefonda konuşmak artık mümkün değil. İnternet paketim var, ama interneti bile kullanamıyorum çünkü veri alışverişi çok kötü. Kısacası beni bin pişman ettiniz. Kontratım dolduğunda dakika durmam artık Vodafone'da!

Engin 430 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,89 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi18 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön