06 Mayıs 2013 #1779961

Vodafone Ankara Batıkent'te Çekmiyor!

Ankara Batısitesi mh. Selkumu sitesi Menekşe apartmanında Vodafone doğru dürüst çekmiyor. Yere yakın bir katta da değilim ama konuşurken sürekli sesim karşı tarafa kesikli gidiyor ve bir şey anlaşılmıyor, balkona veya evin bi köşesine gidip çeken yer aramak zorunda kalıyorum. TV de sürekli reklam dönüyor, kesilirse dk'larınız bizden diye ama ben ne köyde ne de ücra bir kasabada oturmazken bu durumla karşılaşmam bana çok ironik geldi.


Muhtemelen defalarca müşteri temsilcisini arayacağım ve bir sonuç alamayacağım, burada da bana kopyala yapıştır ile otomatik cevap verilecek. Civara taşınacak varsa bu durumu bildireyim dedim. ben de muhtemelen operatör değiştireceğim.

Engin 71 Okunma

Cevaplar

  • Engin09 Mayıs 2013

    Teknik çalışma başlatılacak denildikten sonra evin içerisinde telefonum neredeyse hiç çekmemeye başladı, ayrıca konuşma esnasında sürekli bağlantım kopuyor. Vodafone kullanıcısı ve evime misafir gelen bir çok kişi de aynı sorunu yaşamakta. Çok garip, yer Ankara şehir merkezi... Üzgünüm ama evimin içerisinde çekmeyen bir GSM şirketine fatura ödemek istemiyorum. Sorun düzelene kadar bu durumu periyodik olarak yazılı ve sözlü her yerde dile getireceğim, yazmaktan da yorulmayacağım.

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu ,mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını, sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön