05 Şubat 2014 #2277264

Vodafone Alokontör Uygulaması Mağdur Ediyor!

Dün akşam 23 sularında kontör yüklemek için 7000'i aradım. Oradan bana 7010'dan işlemi yapabileceğimi söylediler. Neyse orayı aradım temsilci güzelce yağladı balladı hızlı hızlı konuştu bana 99 lira yapıştırdı ve 25 liralık kontör bana 124 liraya mal oldu. Ben istemiyorum öyle bir şey sadece kontör yüklemek istedim beni üye yaptılar. Hemen iptalini istiyorum ve yapmak zorundalar çünkü uzak mesafeli sözleşmeler ve alışverişler 15 gün içinde fesih edilebiliyor ve bugünde Ulaştırma Bakanlığı'na Ak Parti AKİM üzerinden şikayette bulunacağım.


o 99 lira bana iade edilecek!

Serdar 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön