07 Eylül 2013 #1999646

Vodafone Alokontör Üyeliğinde Alınan Ücretin İadesini İstiyorum!

Vodafone'un Alo kontör tarifesi uygulamasına üye oldum ve bana 24 ay boyunca her kontör yüklemem de hattıma 4 lira hediye kontör yükleneceğini söylediler. Ancak bu kontörlerin sadece şebeke içi olduğunu söylemediler. Ben bunun farkına konuşurken vardım. Üyeliğimin iptali için müşteri hizmetlerini aradım ve kredi kartımdan çekilen üyelik ücreti olan 89 liranın iadesini istedim. Üyeliğimin iptalini gerçekleştirebileceklerini ancak bu üyelik ücretinin ekstrede gözükeceğini ve üyeliğimin iptali gerçekleşşe de bunu ödemem gerektiğini söylediler. Ben üyeliğimin ivedi bir şekilde iptalini ve kredi kartımdan çekilen 89 liranın tarafıma ödenmesini istiyorum.

Ferhat 81 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 09.09.2013 tarihinde hizmet aldığınız firma tarafınıza geri dönüş yaparak, kullanımlarınız hakkında detaylı bilgi paylaşımı sağlamıştır. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön