24 Mayıs 2014

Vodafone Alokontör Servisi Mağdur Ediyor

Vodafone gibi dünyaca büyük bir şirkete bu yakışmıyor. Hattıma tl yüklemek için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri beni 7010'diye bir hatta yönlendirdi ve o hattakilere tl yüklemek istediğimi söyledim 20 TL istediğimi belirttim .Benden kredi kartı numaram şifrem istendi bende Vodafone'la görüşüyorum diye verdim tabiki. Sonra yükledim dedi. Ay sonu bir de ne göreyim banka hesabımdan 110 TL'ye yakın bir para çekilmiş.Aradım Vodafone'u o biz değiliz başka bir firma diye sıyrılmaya çalıştı ama ilk müşteri hizmetlerini aradığımda direk Vodafone diye yönlendirmişlerdi.

Veli 105 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.05.2014 tarihinde hizmeti veren firma tarafınıza geri dönüş yaparak bilgi verdiğini belirtmiştir. Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Mayıs 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön