10 Ekim 2018
Yorum Yap
#11011579

Vodafone Alokontör Kredi Kartından Para Çekilmesi!

Daha önce Alokontör' den kredi kartımdan 120 TL para çektiler ve ne kadar uğraşırsam uğraşayım müşteri hizmetleri ve Alokontör personeli aynı şeyi tekrar edip durdular siz haksız yere kazanç sağlıyorsunuz ve kredi kartından izinsin bir de aylık 13.88 TL olmak üzere para çekiyorsunuz benim Mart ayına kadar çekilecek 120 TL'yi tamamlayana kadar bende Vodafone hattımı kapatacağım ve T** 'e geçeceğim en azından insanların kredi kartından onaysız para çekmiyorlar.


Ne kadar müşteri hizmetleriyle konuşursam konuşayım yok efendim siz onay verdiniz diyor ama ben onay vermedim ve izinsiz para çekiliyor ben T***'de hiçbir zaman böyle bir şeyle karşılaşmadım gördüğüm kadarıyla benim gibi çok fazla mağdur var bende bir daha asla Vodafone hattı kullanmayacağım ve hattımı değiştireceğim siz haksız kazanç yapıyorsunuz ama müşteri kaybediyorsunuz herkese ve aileme söyleyeceğim Vodafone hattı iptal ettirsinler ben bu sene Vodafone'dan nefret ettim kalitesi düşük bir operatör ayrıca müşteri hizmetleri hiçte ilgilenmiyor aynı cümleleri ezberlemiş gibi söylüyorlar pahalı olsun ama T*** olsun 120 TL uğruna sizin hiçbir müşterinizi böyle mağdur etmeye hakkınız sözde 125 TL hediyeyide istemiyorum operatörünüzü de istemiyorum ailemden Vodafone'li olan bireylerinden Vodafone hatlarını iptal edeceğim.


Çünkü sizin gözünüzde müşteri şikayet ve isteklerinin hiçbir önemi yok vermişsiniz müşteri hizmetlerine bir yazı arayanda onu söylüyor şikayet ettiğimiz de onu söylüyor ben daha önceki şikayetimden hiçbir olumlu tepki almadım tam tersine dahada kızdırdılar beni bu operatöre karşı bundan sonrada 120 TL'nin geri iade edileceği yok zaten ama benim gibi eminim ki daha çok Vodafone üyesi kaybedeceksiniz ben çektiğiniz parayı hiçbir şekilde helal etmiyorum inşallah daha fazlası çıkar sizden. Müşteri şikayetleri ve isteklerine önem vermeyen kafasına göre kredi kartından izinsiz para çeken Vodafone.

Ayla Ayla 374 Okunma

Cevaplar

  • Ayla10 Ekim 2018

    Müşteri şikayetlerine önem vermeyen Vodafone müşteri hizmetleri ve Alokontör hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar ve aynı şeyleri tekrar edip duruyorlar alo kontörün kredi kartımdan izinsiz 120 TL çekmesi yüzünden ve hiçbir şekilde o ara iadesi yapmadığı için Vodafone hattımı iptal ettireceğim ve Turkcell operatörüne geçeceğim en azından kredi kartından izinsiz para çekmezler. Çevremdeki herkese de söyleyeceğim Vodafone hatlarını iptal ettirsinler belli mi olur bir gün onlarında kartından izinsiz para çekersiniz. Müşteri hizmetlerinden memnun değilim kredi k. Dan izinsiz para çekildi ve para iadesi yapılmadı. Alokontör çalışanları onay almadan insanları üye yapıyorlar ve 120 TL para çekiyorlar hattımı iptal ettireceğim en azindanturkcell aynı şeyi yapmıyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler