06 Ocak 2014

Vodafone Alokontör Aracılığıyla Mağdur Etti!

Özellikle ''çıkmak istediğimde cayma bedeli ödemeyeceğim değil mi?'' sorusuna karşılık ''ödemeyeceksiniz'' cevabı üzerine üye olduğum hizmet. Sonrasında ''sizi ücretsiz Gold üye yapıyoruz, 3. ayınızı doldurduğunuz için'' diye aradıklarında kabul ettim. Dün Gold üyelik için ücret aldıklarını öğrendim ve iptal ettirmek istediğimi söylediğim. Aldığım cevap ''İptal ettirirseniz hem normal üyelik hem de Gold üyelik için kalan ayların bedellerini peşin olarak alırız.'' oldu.


Bir de arkadaşlar size bunun bilgisini vermişler ben daha önceki konuşmaları görebiliyorum diye söylüyorlar. Ben de bu işte çalıştım. Bunu görebilecek bir sistem yok. Sosyal medyada duyurup, dava açacağım.Vodafone'un dikkatine...

Mehmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 3.parti firmalar tarafından sunulan sanal lira yükleme işlemi tercih edildiğinde alınan ücretin Vodafone tarafından talep edilmediğini belirtmek isteriz. Bu bağlamda, hizmet bedeli ile ilgili olarak servisi veren firmaların müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Diğer lira yükleme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi için ekteki linki tıklayınız. http://www.vodafone.com.tr/Kontor_Islemleri/Cep-Lira-Yukleme.php Lira yükleme işlemi ile ilgili tercih hakkı,kullanıcı tarafından belirtilen koşulların kabulu ile birlikte gerçekleşmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi07 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön