24 Ocak 2014

Vodafone Alokontör Aracılığıyla Mağdur Ediyor!

Geçtiğimiz ay kredi kartıyla kontör yükleme durumunda kaldım ve vodafone tarafından Alokontör'e yönlendirildim. Alokontör'le görüşmem sonucu kartımdan abonelik ücreti olarak 8 TL civarı ücret kesildi ancak limit sıkıntısından dolayı kontör yükleyemedim. 14 gün içinde abonelikten cayma hakkımı kullanarak aboneliğimi iptal ettirdim. Ancak 23.01.14 sabah 06:14 saatinde kartımdan 81.51 TL kesildiği mesajı geldi.

İlk işim Alokontör'de bilgileri olan kartımı iptal etmek oldu. İlgili bankaya konu hakkında araştırma yapmaları için dilekçe yazdım. Durumdan dolayı mağdur ve şikayetçiyim. Kesilen ücretin tarafıma geri yatırılarak gereğinin yapılmasını rica ederim.

Özgür 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön