20 Ocak 2014 #2246383

Vodafone Alokontör Aracılığıyla Mağdur Ediyor!

Vodafone Alokontör'den kontör yükleme işlemi yaptırdım. Daha sonrasında bana 100 tl hediye tl yükleneceğini söylediler. Bende kabul ettim sonrasına hediye tl geldiğinde her ay 8.95tl kesileceğini mesaj ile belirttiler.Tekrar iptal etmek istediğimi belirttim. Bugün geri dönüş yaptılar iptal edilirse kredi kartınızdan düşülecek ve 1 yıl sonra paranızı alacaksınız dediler.Bana bu olayda kredi kartından tahsil edileceğini bile söylemediler.Şimdi bu tl miktarının iptal edilmesini ayrıca paramın hemen iade edilmesini rica ediyorum.

Deniz 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde hizmeti veren firma tarafınıza geri dönüş yaparak, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğunu belirtmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön