27 Ağustos 2014

Vodafone Alo Kontör Hattı Benden Fazla Para Çekti!

Vodafone hattıma kontör yüklemek için Vodafone'u aradım. beni 7010 alokontör hattına yönlendirdi. 23 TL'lik tarifem için hattıma cömertlik yaparak 30 TL yüklemek istedim. Alo Kontör hattındaki kişi sürekli rahatsız edici kelimelerde bulundu. Sadece hattıma 30 TL yüklemek istediğimi söyledim. Tamı tamına 130 TL para kesilmişti.


30 TL'lik kontör için 130 TL ödedim ve bunun tek sorumlusu bu sıkıntıları bildiği halde hala bu özel şirket ile çalışan Vodafone'dur. Benim bu mağduriyetimin giderilmemesi durumunda hem vodafone dan vazgeçip farklı operatöre geçeceğim. Aynı zamanda sosyal medyadan da bu konuyu nasıl yayacağımı Vodafone'un aslında ne olduğunu anlatacağım. Paramı geri istiyorum...

Yasemin 186 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön