10 Eylül 2013 #2003616

Vodafone Almadığım Hizmetin Faturasını Ödetiyor!

Yaklaşık bir sene önce vodem almaya gittim Vodafone Bayisine, onlara da dedim ki "ben şu adreste oturuyorum çekmeme problemi yaşar mıyım" diye adresimi belirttim onlarda o bölgede sorunsuz bir şekilde kullanabileceğimi söylediler. Bende onlara inandım ama aldığımın ilk günleri vodem bozuldu. Garantiye gitti değişti yaklaşık 30 gün boyunca gelmedi 1 ay boşuna ödeme yaptım.


Geldi ama belirtmiş olduğum adreste çekmiyor, bağlanıyor, kopuyor. Bunun için yaklaşık 10 sefer aradım sorun çözülmedi. Aylarca kullanmadığım hizmetin faturasını ödedim. Kontör bitti dedik aradım cihazı kapasınlar diye tamam kapadık dediler ama bugün 3 aylık ödenmemiş borcum olduğunu öğrendim. Yaklaşık 1, 5 senedir her ay ödüyorum.

Ali 94 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın A** G****** Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Ek bilgi olarak hattınızın iptal konumda olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön