05 Kasım 2014

Vodafone Aldığım Telefon Meçhule Karıştı!

Ben Vodafone'den 1 ay önce iPhone 5s Gold Teknoloji Marketleri aldım, telefon fabrika ayarlarına aldıktan sonra sürekli beyaz ekran çıkıyor. Cep şubeye götürdüm onlarda İstanbul Teleservice denen bir firmaya göndermiş. Bu sitede 2500'den fazla şikayetçi müşteri olan bir serviste telefonum hala görünmüyor. İşleme alınmamış. Hiçbir şekilde ne mail ne de telefonla iletişim sağlanamıyor. Yazdığınız mailler cevapsız kalıyor. Telesekreterde cihazım ile ilgili bilgi almak istediğimde imei numarası soruyor imei numarası giriyorum " cihazınıza ait herhangi bir kayıt bulunmadı" deyip bir daha başa döndürüyor sizi. Bana bu problemi yaşatan sizsiniz. Lütfen çözün.

Yilmaz 542 Okunma

Cevaplar

 • Yilmaz'ın Teşekkür Mesajı11 Kasım 2014

  İlginizden dolayı çok teşekkür ederim vodafone

 • Vodafone Temsilcisi11 Kasım 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yilmaz05 Kasım 2014

  standart cevaplar vereceğinize çözüm üretin

 • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön