07 Mayıs 2013 #1784674

Vodafone Aldığım Telefon Kusurlu!

1 yıl önce Vodafone kampanyasından 1 Htc marka telefon aldım ve şimdi İmei numaralı cihaz klonlanmıştır cihaz 30 gün içinde kapatılacaktır satın aldığınız yere başvurunuz diye bir mesaj geldi bunun adı ne acaba anlamadım ama şunu anladım taahhütlü ne telefon alırım nede hat.

Burak 35 Okunma

Cevaplar

 • Burak16 Nisan 2016

  Telefonu attımm:) bunlar hala dönecekler

 • Burak17 Mart 2015

  Sorun çözümlenmemişti ve telefonu attımm

 • Burak06 Temmuz 2013

  firma tamamen güvensiz ve bir firmasınız siz çünkü telefonum diğer oporöterlere kapalı saçma bir kandırma yöntemi

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 14.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön