11 Ağustos 2014

Vodafone Aldığım Telefon Hakkında Yanlış Bilgilendirme Yaptılar!

Mart Ayında Vodafone cep merkezinden 24 ay taahhüt ile Huawei Ascend G-610 aldım yalnız Samsung S4 istememe rağmen! Bayideki bayan arkadaş bunun daha güzel olduğunu söyledi ve 3 kere arka arkaya 3G var mı diye sormama rağmen evet var dedi.

Vodafone Müşteri Hizmetlerini aradığımda da oradaki bayan evet var şu şu ayarların yapılması lazım dedi telefonda 3G yok böyle bir yanıltmaca olamaz! 3G var diye satıyorlar...

Tüketici Haklarında hakkımı arayacağım. Vodafone bundan sonra gözümden düştü.

Ahmet 1.498 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet15 Ağustos 2014

  Tarafınıza dönüş yapıldı deniyor ama hala dönüş yapılmadı !!!!

 • Ahmet15 Ağustos 2014

  Tarafima hala dönüş yapilmadi !!

 • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi11 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön