04 Kasım 2014

Vodafone Aldığım Cihaz Arızalı!

30.10.2014 tarihinde tarifeme ek 1 ad Samsung s5 mini telefon aldım, cihazı akşam şarja taktım sabah cihaz inanılmaz ısınmıştı cihaza ekran yeşildi ve ekran yoktu araya hafta sonu girdiğinden 03.11.2014 tarihinde cihazı teslim aldım Vodafone bayisine götürdüm cihazı servise göndereceklerini ve cihaz değişimine yetkili servisin karar vereceğini ve bunun süresinin 21 iş günü olduğunu söylediler yani ben 21 iş günü beklemek durumunda kalacağım.


Oysa tüketici olarak ilk 1 ayda oluşabilecek fabrikasyon arızalarda direk cihaz değişimini veya iadesini talep etmek en doğal hakkım, cihazımın derhal değişimini talep ediyorum ayrıca ret tarifesine geçin ayrıcalığı görün dediniz reklamlarınız nerede.

Murat 93 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön